Zabiegi redukujące cellulit – co warto wiedzieć?

By |
Zabiegi redukujące cellulit – co warto wiedzieć?
5 (100%) 37 głosy

Zabiegi na cellulit to na przestrzeni ostatnich lat, jedna z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Kliniki i gabinety kosmetyczne prześcigają się w ofercie zabiegów oraz urządzeń, które pozwalają takiego rodzaju zabieg wykonać. Skuteczne zabiegi na cellulit to w głównej mierze zasługa najnowocześniejszych na rynku urządzeń zabiegowych.

Nie bez znaczenia jest tutaj również doświadczenie  oraz wiedza personelu kosmetologicznego wykonującego zabiegi. Oczywiście, na rynku istnieje całe mnóstwo zabiegów i urządzeń o różnej skuteczności. My jednak skupimy się na tych najskuteczniejszych zabiegach na cellulit, których działanie zostało doskonale udokumentowane a bezpieczeństwo potwierdzają liczne wyróżnienia i certyfikaty.

Karboksyterapia Reology 2

To zabieg na cellulit polegający na zaaplikowanie do skóry dwutlenku węgla, który rozbija oraz usuwa z organizmu zalegająca tkankę tłuszczową, główną przyczynę cellulitu.

Maximus Pollogen Legend

Bywalcom gabinetów kosmetycznych nie trzeba przedstawiać tego urządzenia. Podgrzewając komórki lipidowe do 60 stopni powoduje, że następuje niemal natychmiastowa redukcja tkanki tłuszczowej i cellulit zaczyna znikać niemal od razu poz zabiegu.

Cellu M6 Integral – Endermologia

To urządzenie zostało zaprojektowane w jednym tylko celu – usuwanie cellulitu. Rolki masujące rozbijają tłuszcz zgromadzony pod skórę powodując tym samym redukcję cellulitu. Endermologia To nowość na rynku medycyny estetycznej jednak jej skuteczność szybko buduję temu zabiegowi rzesze coraz wierniejszych fanów. Endermologia efekty: redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów ciała, poprawa drenażu limfatycznego, poprawa jakości skóry, redukcja cellulitu, poprawa jędrności oraz zmniejszenie oznak starzenia się skóry.

Nie ma chyba kobiety, która nie zastanawiała by się jak zredukować tkankę tłuszczową? Czyli usunąć główny powód powstawania „pomarańczowej skórki” na udach. Odpowiedzią są wyżej wymienione i opisane zabiegi. Ich wielotorowe działanie oraz skuteczność potwierdzają specjaliści oraz miliony zadowolonych pacjentek. Redukcja tkanki tłuszczowej to nie tylko mniejsze obwody ale tez modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu.

Domowe sposoby na usuwanie cellulitu w zdecydowanej większości nie przynoszą żadnych efektów lub te efekty są znikome. Pacjentki przychodzą do kliniki medycyny estetycznej, zdesperowane i bez większej nadziei na pomoc w rozwiązaniu ich problemu. Jakież jest ich zdziwienie gdy okazuje się , że wystarczy tylko kilka zabiegów aby problem cellulitu zniknął. Cellulit można zlikwidować i nie wymaga to ani inwestowania astronomicznych sum w jakieś cudowne specyfiki ani wielu dni restrykcyjnych diet ani tym bardzie inwazyjnych i ryzykownych zabiegów.

Przeciwwskazania do zabiegów

  • ciąża oraz okres karmienia piersią
  • przewlekłe choroby skóry
  • infekcje bakteryjne oraz wirusowe
  • stany zapalne skóry w obrębie działania urządzenia
  • choroby nowotworowe oraz przewlekłe

Podczas pierwszej wizyty kosmetolog przeprowadza z pacjentką obszerny wywiad medyczny oraz dokonuje szczegółowego i drobiazgowego badania stanu skóry.
Takie działanie pozwala na wykluczanie wszelkich powikłań oraz ryzyka związanego z zabiegami. Bezpieczeństwo pacjenta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Ponadto w Clinica Cosmetologica możesz zapisać się na darmowe konsultacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 2