Depilacja Laserowa Gdynia – Laser Vectus Najlepszym Sposobem Na Nadmierne Owłosienie

Depilacja Laserowa Gdynia – Laser Vectus Najlepszym Sposobem Na Nadmierne Owłosienie
5 (100%) 3 głosy

Nadmierne owłosienie pojawia się w miejscach, w jakich większość osób chce zachować jedwabistość oraz przejrzystość. Dlatego też, coraz większą popularnością cieszy się depilacja laserowa. Laserowe usuwanie owłosienia powoduje, iż po ukończeniu części zabiegów, depilacja nie będzie już w ogóle konieczna. Pośród laserów dostępnych na rynku medycyny estetycznej, wyjątkowe miejsce ma laser diodowy, dzięki któremu możliwa jest do wykonania laseroterapia. Do tego typu laserów przynależy właśnie Vectus.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: +48 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Dlaczego Vectus?


laser vectus - piersiLaser Vectus to światowy lider w depilacji laserowej. Jest to laser diodowy przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia. Działa na długości fali 810nm, a dzięki temu precyzyjnie trafia w barwnik zawarty we włosie, aby usunąć zbędne owłosienie. Vectus jest rewolucyjnym urządzeniem w dziedzinie depilacji laserowej – jako jedyny posiada czytnik poziomu melaniny Skintel, który pozwala na dostosowanie parametrów zabiegowych do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewnia więc Tobie większe bezpieczeństwo przy jednoczesnym osiągnięciu lepszych i szybszych efektów.

Depilacja laserowa Vectus – co to takiego?

Tenże zabieg wykonywany jest na dobrze przygotowanej skórze. Skóra ta musi zostać odpowiednio wyczyszczona oraz ogolona. Po wykonaniu zabiegu prawie wszystkie włoski wypadną, jednak część z nich odrośnie. Proces ten trwa od 2 do 4 tygodni i trzeba go ponowić. We współzależności od własnego dopasowania, zadowalające rezultaty pojawiają się po 4 – 6 zabiegach, robionych w odstępach od 1 do 3 miesięcy.

Kto potrzebuje lasera Vectus?

Laser Vectus ma tak naprawdę niezwykle wszechstronne wykorzystanie. Poniżej wymienione zostały osoby z powszechnie napotykanymi problemami:
•osoby z zaburzeniami hormonalnymi – Vectus idealnie radzi sobie z owłosieniem powstałym na skutek zaburzeń endokrynologicznych, a dokładniej hirsutyzmu.
•osoby zwracające uwagę na atuty estetyczne – chociażby zwykłe owłosienie potrafi być uciążliwe dla kobiet, jakie chcą aby ich skóra była ciągle delikatna.
•osoby po różnych zabiegach depilacji – Vectus może poprawić uszkodzenia powstałe poprzez poddanie się niewłaściwym sposobom epilacji.
•osoby o skórze delikatnej – próba wyeliminowania włosków nierzadko kończy się stanem zapalnym, przebarwieniami lub ranami, Vectus gwarantuje depilację bez podrażnień.

Jak wygląda laserowe usuwanie Vectus?

Ta depilacja jest nieporównywalna ze względu na technologię, której używa się przy jej wykorzystaniu. Depilacja Vectus jest zupełnie bezpieczny, gdyż już na samym początku, przed przystąpieniem do eliminowania owłosienia, dzięki profesjonalnemu systemowi Skintel, badany jest stan melaniny. Powoduje to, iż parametry zabiegu wybierane są indywidualnie. Wiedząc, jaki stan melaniny ma określony człowiek, można wybrać możliwie jak największą energię, bez zagrożenia wystąpienia poparzenia. Ponadto, okres trwania całej procedury jest niezwykle krótki, za sprawą specjalistycznej końcówki zabiegowej.

Polecamy także przeczytać: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

Czy depilacja laserowa Vectus boli?

Tenże wyjątkowy laser składa się również z dodatkowej głowicy Advanced Contact CoolingSM, jaka powoduje, iż skóra jest schładzana nie tylko w trakcie emisji promieniowania, jednak również przed oraz po emisji. Dzięki tej metodzie ciepło jest właściwie nieodczuwalne, a cały zabieg jest prawie bezbolesny.

Ile zabiegów trzeba wykonać?
Zjawiskiem, które ma znaczący wpływ na zabieg laserowego usuwania owłosienia jest cykl porostu włosa. Każdy włosek w ciągu swojego życia przechodzi tzw. 3 fazy rozwoju. Wiąże się to z wykonaniem przynajmniej 3, a szczególnie blisko 5 zabiegów laserowych, w określonych odstępach czasowych.

5 thoughts on “Depilacja Laserowa Gdynia – Laser Vectus Najlepszym Sposobem Na Nadmierne Owłosienie

 1. erma09

  Bezbolesne może są, ale czy zabiegi depilacji laserowej odbywają się bez podrażnień? mam pewne obawy co do tego

  Reply
  1. wonka67

   No pewnie, pójdź najlepiej na jakaś konsultację. Ja polecam gabinet w Gdyni Clinica Cosmetologica wszystko dobrze wytłumaczyli przed zabiegiem

   Reply
 2. sempula

  kojarzę laser vectus, czytam o nim nie pierwszy raz, generalnie srodowisko medycyny estetycznej jest nim zachwycone

  Reply
 3. Zolka

  inaczej troche wyobrazalam sobie laserowe usuwanie owlosienia – myslalam ze to powoli sie robi wlosek po wlosku, a to wyglada bardziej jak odkurzania hehehe ;d

  Reply
  1. arulka

   Trzeba przyznać, że faktycznie się to rozwinęło. Kiedyś to nawet do końca nie były znane przeciwwskazania do depilacji laserem, a teraz w gabinetach wszystko wykładają na dłoni.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

40 + = 46